Upravit stránku

Náš ometač kmienkov je konštruovaný na základe praktických skúseností a požiadaviek na rýchlu prácu s dôrazom ochrany životného prostredia. Vďaka modulárnemu spôsobu inštalácie sa dá ometač kmienkov upevniť tiež na kosačku BRAUN Alpha a Avant, kultivátor Vario a na univerzálny kultivátorový rám. Vďaka týmto možnostiam uchytenia zvládnete jarné práce v jednej operácii. Ometač kmienkov W1 a W2 – dve vynikajúce zariadenia, ktoré Vám pomôžu s ekologickou starostlivosťou o vinohrad.

Ometač kmienkov BRAUN W2. Originál (patentované 1977)

Ometač W1 bol počiatkom mechanického odstraňovania porastu kmienku. Ometač W2 bol dodatočne vyvinutý k verzii W1, aby tak vyhovel nárokom na rozmanitý pracovný záber. Všetky podobné zariadenia sú obyčajnou konkurenčnou kópiou originálu W1 a W2.

Vďaka modulárnemu systému BRAUN sa dajú ometače W1 / W2 zakomponovať do viacerých pracovných operácii.

Predná inštalácia ometača W1
​​​​​​​Pre odstránenie obrastenia na kmienku. V kombinácii s okopávačkou LUV perfekt medzi osami a pri zavesení mulčovača za traktor zvládnete všetky jarné práce pri jednom prejazde vinohradom.

Ometač kmienkov W1 (jedno hriadeľový) na univerzálnom kultivátorovom ráme (UKR)
​​​​​​​UKR je vybavený hydraulickým nastavením šírky rozpätia a otočnými opornými kolesami. Ak naviac nahradíte horné zavesenie reťazou, prispôsobí sa zariadenie každému tvaru terénu.


Ometač kmienkov W1 (jedno hriadeľový) vpredu nesený, s tunelovým rámom
​​​​​​​Vďaka tunelovému rámu môžete ľahko obrábať tiež terasy. V tomto prevedení tak musíte pri práci sledovať iba jeden rad.

Ometač kmienkov W1 (jedno hriadeľový) upevnený na kosačke Alpha senzotronic
Ideálne v zadnom nesení. Alpha senzotronic sa automaticky prispôsobuje šírke medziradia, vďaka čomu tiež upevnený ometač udržuje optimálnu vzdialenosť od kmienkov.Potrebujete poradiť so strojom na zelené práce? Napište nám

Náš sortiment

    Neboli nájdené žiadne produkty.