Upravit stránku

Predaj a servis profesionálnych strojov pre prácu vo vinohradoch a sadoch je hlavnou činnosťou našej spoločnosti. Naša ponuka pozostáva predovšetkým zo strojov renomovaných európskych dodávateľov, pretože ich výrobky dominujú na celosvetových trhoch vysokou kvalitou spracovania, efektívnosťou prevádzky a vynikajúcim výsledkom práce v teréne.

Medzi našich dodávateľov patria firmy, ktorých krátke profily uvádzame vo vedľajšom stĺpci. Uvedené firmy patria k špičke vo svojom odbore ako v Európe, tak aj vo svete. Jedná se o firmy, ktoré sa navyše okrem dlhodobej vlastnej výroby strojov a zariadení, zaoberajú i vývojom a spoluprácou s výskumnými ústavmi a vysokými školami. Na trh sú tak uvedené stroje, ktoré sledujú nové trendy v jednotlivých odboroch a spĺňajú kritéria ekologického a ekonomického hospodárenia.

Vzhľadom k súčasnej situácií na trhu práce a s tým spojeným nedostatkom pracovných síl je náhrada pracovnej sily kvalitným strojovým vybavením správnym krokom do budúcnosti.

Na našom trhu sme výhradný zástupca týchto renomovaných výrobcov:

 • BRAUN

  BRAUN - nemecký výrobca prvotriedných kultivátorov a unikátnej sekačky Alpha Senzotronic pre údržbu medziradia, ale i okopávačiek, odorávacích a priorávacích diskov, ometačov kmienkov a ďalších pracovných adaptérov pre údržbu príkmenného pásu.

 • HAMMER­SCHMIED

  HAMMER­SCHMIED - rakúsky dodávateľ kvalitných mulčovačov určených špeciálne pre vinohrady a sady. Robustne prevedenie stroja a široká možnosť voliteľnej výbavy predurčuje tieto stroje k vysokým výkonom a dlhej životnosti.

 • Müller und Sohne

  Müller und Sohne - dodávateľ špeciálnej techniky ako sú napr. herbicídne rámy alebo výkyvné kypriace a vyžínacie hlavy na výsuvných ramenách pre vinohrady alebo sady. Ďalšími výrobkami sú herbicídne kryté sekcie pre riadky v jahodách, chrene a pod.

 • Fruit Tec

  Fruit Tec - nemecký výrobca špeciálnych orezávacích líšt pre sady. Dôležitým produktom je taktiež stroj na mechanickú redukciu kvetov.

 • Frumaco - Hermes

  Frumaco - Hermes - talianský výrobca zberacích plošín vybavených zberovými pásmi. Veľkou výhodou tohto stroja je možnosť montáže pracovnej plošiny. Taktiež je výrobca mulčovačov a veľkoplošných kosačiek.

 • N-Blosi

  N-Blosi - ďalší talianský výrobca pracovných plošín vhodných pre zber ovocia a ďalších prác v sadoch. Plošina je vhodná na rez a strih ovocných stromov a prácu s protikrúpovým systémom.

 • COLLARD

  Francúzsky výrobca Collard vynašiel prvý ožínaciu lištu v roku 1962 a naďalej zostáva v tejto oblasti nesporným svetovým lídrom.

  S vlastným výskumným a vývojovým oddelením vybaveným výkonnými počítačovými nástrojmi Collard neustále inovuje v snahe navrhnúť jedinečné vybavenie dokonale prispôsobené potrebám každého vinára.

 • KMG Podlehnik
  Stroje pre vinohrady a sady od slovinského výrobcu KMG Podlehnik d.o.o. vynikajú kvalitou spracovania doplnené o kvalitu použitých materiálov. Tieto a mnoho ďalších výhod robia zo strojov KMG Podlehnik najlepšiu voľbu v pomere cena / výkon.
 • ERO - Binger

  ERO - Binger nemecký výrobca v jeho ponuke nájdete vyvväzovače mladých výhonkov, ožínacie lišty, defoliátory /odlisťovače/ mechanické alebo pulzné, zatĺkače vinohradníckych stĺpikov, stroje na predrezávanie mladých výhonkov vrátane špeciálneho stroja VITECO a v neposlednom rade špičkové samochodné zberače strapcov viniča, stroje typovej rady 5000, 6000 alebo 7000 predstavujú absolútnu špičku na trhu zberačov hrozna vo svete.