Upravit stránku
POZOR: Predaj tohto produktu bol bohužiaľ ukončený. Odporúčame využiť novo ponúkanú nadväzujúce rad:

Unikátne profesionálne lišty nemeckého výrobcu ERO. Rotačné orezávacie lišty sú stroje, ktoré umožňujú orezať vo vinohrade nepotrebné a prerastené letorasty a zaistiť tak podmienky pre vytvorenie funkčnej listovej steny. Orezávacie lišty sa dajú podľa prevedenia rozdeliť na lišty jednostranné a obojstranné a ďalej na jednostranne a obojstranne jednoduché alebo tunelové.

Rotačné orezávavie ERO lišty sú vyrobené z materiálov odolných voči korózii. Vyznačkujú sa extrémne čistým rezom a vzhľadom k svojej konštrukcii tiež možnosťou prestavby pre rôzne podmienky a použitie.

Pre čistý rez bol vyvinutý špeciálny TURBO nôž, ktorý svojím zalomením vytvára efekt víru a dosahuje tak nasatie a odrezanie aj tých najmenších výhonkov presahujúcich listovú stenu. Pohon nožov je zaistený klinovými remeňmi. Orezávacie lišty sa nasadzujú na nosný hydraulický stĺpik, ktorý umožňuje posuv lišty hore a dole.

Podľa prevedenia je ďalej možné lišty vybaviť bočným posuvom alebo náklonom v prevedení mechanickom, elektrickom alebo hydraullickom.

 

Príklady doplnkového vybavenia:

  • Predĺženie lišty zo 165 cm na 185 cm
  • Elektrické alebo hydraulické ovládanie sklonu lišty
  • Hydraulický stranový posuv o 40 cm
  • Hydraulické nastavenie šírky tunelu o 10 cm
  • Výkyvný spodný nôž 45°
  • Hydraulicky ovládaný, horizontálny nôž – 3 kusy (šírka 85 cm)

Potrebujete poradiť so strojom na zelené práce? Napíšte nám

Náš sortiment