Upravit stránku

Na konci novembra 2022 vyrazili niektorí naši kolegovia do vinohradu. Sami si vyskúšali, ako sa pracuje s gumičkami BLITZBINDER. Majiteľ vinohradu bude tieto gumičky v najbližšej dobe inštalovať. Vinohrad je starý 2 roky a do súčasnosti boli rastliny upevnené páskou a chránené ochrannou sieťkou. Budú použité gumičky veľkosti 7 cm a vo vinohrade vydržia niekoľko rokov. Vďaka svojej pružnosti sa prispôsobia narastajúcemu kmienku.

Kolegovia si taktiež vyskúšali upevnenie spony STICOFIX pomocou MONTIERFIXU. Spona Sticofix uchytí tyčku k drôtu. Chce to niekoľko krát vyskúšať a potom už to ide rýchlo. Veľkou výhodou je, že tieto spony sa nezamotávajú do seba a pri práci sa teda nezdržiavate ich zložitým vyťahovaním. Berie sa jedna za druhou. Je to skutočne veľká úspora času.

Spona WINZOR na dvojdrôtie je tiež skvelým produktom do vinohradu. Je dostačujúce ju inštalovať na každý druhý stĺpik (v dvoch radoch nad sebou). A potom už len stačí postrážiť, ako veľmi narastie listová stena a podľa potreby sponu zavrieť - je možné ju zavrieť len z jednej strany a neskôr z druhej. 

V prípade záujmu o tieto produkty nás neváhajte kontaktovať.