Upravit stránku
TECHAGRO patrí medzi tri najväčšie poľnohospodárske veľtrhy v Európe! Vystavujú tu nielen tuzemské, ale aj zahraničné firmy, ktoré brnenské výstaviská zaplnili do posledného miesta. Tešte sa na všetky známe značky poľnohospodárskej techniky. Samozrejme nemôžeme chýbať ani my.

Navštívte Výstavisko Brno v dňoch 8. - 12. apríla 2018 a spoznajte najnovšie trendy v oblasti moderného poľnohospodárstva.

Navštívte stánok Oslavan

Náš stánok určite neprehliadnete. Stojí na rovnakom mieste ako v minulom roku, teda na pomedzí pavilónu C a E. Pozornosť tu budí najmä pristavený traktor značky Claas NEXOS 240F s prezentáciou našej techniky.
 

Nepremeškajte výnimočne nízke veľtržné ceny

U nášho stánku si môžete vyskúšať ručné náradie BEREGER a FELCO aj Zanon. Uvidíte aj ukážkovej vinohradnícke konštrukcie s potrebnými prvkami a vyvazovací kliešte. Priamy predaj náradia na veľtrhu nebude kvôli EET možný. Máme ale riešenie!

Ponúkneme vám náradie, a ak si vyberiete, hneď na druhý deň vám ho zašleme na uvedenú adresu. Pre tento nákup bude samozrejme platiť doprava zadarmo pri výbere tovaru nad 500 Kč

Tešíme sa na Vás na Výstavisku Brno v dňoch 8. až 12. 4. 2018!