Upravit stránku

Čistiace náradie VIKAN

Vikan je jedným zo svetových lídrov vo vývoji a výrobe hygienického a efektívneho čistiaceho náradia. Kefy, stierky, škrabky, lopaty, teleskopické aj klasické, prietokové aj neprietokové násady, vedierka pod. Sú vysoko kvalitné, ergonomické, efektívne a s dlhou životnosťou.
Zmyslom farebného kódovania je, aby výrobky jednotlivých farieb boli používané v určených úsekoch výroby rozdelených do farebných zón. Náradie Vikan sa vyznačuje vysokou kvalitou, odolnosťou, hospodárnosťou, efektivitou a dlhou životnosťou. Vyhovuje HACCP a obdobným systémom pre zabezpečenie kvality.
Prevažná väčšina produktov je vyrobená z materiálov vyhovujúcich prísnym požiadavkám americkej Food and Drug Administration (FDA) a väčšina spĺňa požiadavky pre označenie Glass & Fork (Nariadenie ES pre styk s potravinami 1935/2004), Nariadenie (ES) č. 10/2011 a Nariadenie komisie (ES) 2023/2006 o správnej výrobnej praxi pre materiály a predmety určené na styk s potravinami.


Umývanie a starostlivosť o pokožku

Ruky sú nepostrádateľným nástrojom na vykonanie práce. Zamestnanci sú v pracovnom prostredí vystavení znečisteniu, dráždivým látkam, teplotným výkyvom, pôsobenie klimatizácie a pod. Produkty DEB pre umývanie a starostlivosť o pokožku pomáhajú udržať kožu čistú a zdravú. Sú príjemné, efektívne a ekonomické pri používaní. Dávkovače sú elegantné, nekvapkajú, ľahko sa udržujú. Výmena náplní je jednoduchá a intuitívna. Na všetky mechanické dávkovače DEB poskytujeme životnú záruku.


Čistenie a dezinfekcia

S clean - do tejto produktovej rady patria čistiace a dezinfekčné prostriedky, ktoré sú vhodné pre vysoké hygienické štandardy v potravinárstve. Dezinfekčné produkty sú v súlade s platnou legislatívou.
R clean - do tejto produktovej rady patria produkty pre kompletnú hygienu v budovách - kuchyne, interiér, kanalizácie, čistenie a údržba podláh. Produkty R-Clean Relavit sú určené na umývanie riadu. Sú vhodné pre tvrdú, mäkkú vodu a na všetky typy znečistenia.


Potrebujete poradiť s produktami na hygienu a upratovanie? Napíšte nám

Náš sortiment

    Neboli nájdené žiadne produkty.